Święto Chrztu Pańskiego

1. Dzisiejsze święto kończy cykl świąt skupionych wokół tajemnicy Wcielenia. Od jutra rozpoczyna się tzw. okres zwykły. W naszej polskiej tradycji kolędy śpiewamy do 2 lutego czyli do Święta Ofiarowania.

Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli

1. Dziś tradycyjnie poświęcamy kadzidło i kredę i wodę. Można je nabyć przed Kościołem. Po Mszy św. o godz. 7:00 zmiana tajemnic różańcowych.

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

1. Dziś przypada 52 Światowy Dzień pokoju. W ręce Maryi Królowej Pokoju składamy nasze wołanie do Boga o pokój na świecie.

Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

1. Dzisiaj w Uroczystość Świętej Rodziny życzymy rodzinom opieki Świętej Rodziny z Nazaretu i Bożego Błogosławieństwa na każdy dzień życia rodzinnego.

O godz. 12:00 Msza św. Jubileuszowa Małżeństw.

Jutro ostatni dzień Starego Roku. Uroczyste nabożeństwo z wystawieniem Najśw. Sakramentu odprawimy o godz. 17:30 z suplikacjami i dziękczynnym TE DEUM. O godz. 18:00 ostatnia Msza św. w tym roku z kazaniem okolicznościowym. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie.