3 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

2. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w Kościele jako Niedziela Słowa Bożego

2 Niedziela Zwykła

1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Podczas wieczornych Mszy św. modlimy się o jedność Chrześcijan.

2. W niedzielę 26 stycznia o godz. 15:00 dodatkowa Msza św. w intencji wszystkich rodzin, które odwiedziliśmy w czasie wizyty kolędowej. Po Mszy św. zapraszamy na parafialny opłatek w Sali Teatralnej i wspólne kolędowanie.

Święto Chrztu Pańskiego

1. Dzisiejsze święto kończy cykl świąt skupionych wokół tajemnicy Wcielenia. Od jutra rozpoczyna się tzw. okres zwykły. W naszej polskiej tradycji kolędy śpiewamy do 2 lutego czyli do Święta Ofiarowania.

2. Jutro zapraszamy na Różaniec Fatimski o godz. 17:30

Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. W poniedziałek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Święto zobowiązujące do uczestnictwa w Mszy św. Katolik powinien w tym dniu uczestniczyć w Mszy św. W naszym Kościele celebrowane będą Msze św. jak w niedziele: o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. W kaplicy przy ul. Goryczkowej Msze św. o godz. 8:00 i 11:00. W tym dniu poświęca się Kadzidło i Kredę. Jutro można nabyć przygotowane przez Młodzież oazową do poświęcenia zestawy kadzidełka i kredy.