O Portalu

Katolicki Portal Matki Bożej Zwycięskiej pojawił się w internecie 10 marca 2006 roku.

Portal działa w duchu nauki kościoła rzymsko-katolickiego, ma charakter ogólnopolski. Dzięki zaangażowaniu Kapłanów, Sióstr, Oazy i wielu innych osób z Parafii Matki Bożej Zwycięskiej w Krakowie, w bardzo krótkim czasie stał się wyjątkowym miejscem w internecie. Miejscem, gdzie każdy znajdzie wsparcie duchowe, gdzie może pogłębić swoją wiarę, odpowiedzieć na wiele pytań.

Katolicki Portal jest ciągle tworzony, będziemy bardzo wdzięczni za przesyłanie wszelkich uwag, propozycji, słów krytyki. Cały czas poszukujemy również osób chętnych do pomocy, czekamy na Twoje artykuły i wszystko, czym chciałbyś wzbogacić Katolicki.net.

Szczególne podziękowania za wkład w uruchomienie i tworzenie Katolickiego Portalu pragniemy skierować do Księdza Prałata Grzegorza Szewczyka. Bez jego pomocy i otwartości, portal w ogóle nie zaistniałby w sieci.

Dziękujemy aktualnemu proboszczowi parafii Matki Bożej Zwycięskiej; ks. Marianowi Chyrcowi, byłym i obecnym wikarym; ks. Mariuszowi Słoninie, za wielką pomoc, szczególnie w listach, które do Was pisał. Ks. Rafałowi Starzakowi, za niezwykle wartościowe kazania pasyjne, Księdzu Stanisławowi Czernikowi za wielokrotne wspieranie i obsługiwanie rezerwacji intencji Mszy Świętych zamawianych przez portal, ks. Bartłomiejowi Bartosikowi, Siostrom Teresie i Dorocie za szczególną pomoc w utworzeniu działu dla dzieci.

Dziękujemy Pawłowi Piwowarczykowi za wielokrotną pomoc, za materiały, które nadsyła. Łukaszowi Krzyworzece za moderację Forum Dyskusyjnego, i wszystkim innym bezimiennym. Bóg Zapłać!

Statystyki Katolickiego Portalu

Notujemy odwiedziny z ponad 150 krajów świata. Oto pierwsza pięćdziesiątka wg ilości odwiedzin:

Poland
United Kingdom
United States
Germany
France
Netherlands
Canada
Norway
Italy
Sweden
Austria
Switzerland
Australia
Spain
Belgium
Ireland
Finland
Ukraine
Czech Republic
Luxembourg
Denmark
Lithuania
Romania
Turkey
Russian Federation
United Arab Emirates
Croatia
Belarus
Brazil
Vatican
Israel
Egypt
Slovakia
Jordan
Portugal
Hungary
Georgia
China
Japan
Indonesia
Slovenia
Yugoslavia
Mexico
Dominican Republic
Vietnam
Chile
Tunisia
Taiwan
Bosnia and Herzegovina