Pogotowie duchowe

Pogotowie duchowe to dzieło kapłanów kościoła Rzymsko-katolickiego. 7 dni w tygodniu chcemy być dla ludzi, dla owiec z owczarni Chrystusa. Jeżeli chcesz, zadzwoń, aby porozmawiać z nami. Czujesz, że potrzebujesz duchowej pomocy – nie zwlekaj. Zadzwoń(!), a my będziemy Ci towarzyszyć w drodze do lekarza, którym jest Jezus Chrystus.

Jako kapłani pragniemy być otwarci dla ludzi jak Chrystus, bo pełnimy posługę otrzymaną od Chrystusa. Święcenia kapłańskie jako znak posługi dla ludzi. Nie tylko w czasie nabożeństwa w kościele, ale wszędzie gdzie jesteśmy pragniemy głosić Chrystusa naszego Mistrza i Pana. Być jak On, który oddał swoje życie za nas, to wezwanie dla nas – abyśmy nasze życie oddali za owce nam powierzone. Zapraszam wszystkich, którzy pragną spotkać się z Chrystusem o dowolnej porze dnia do kontaktu z nami. Zadzwoń, nie lękaj się – mamy czas dla Ciebie.

PogotowieDuchowe.pl