W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
W środę - święto Marii Magdaleny, nowenna do MBNP o godz. 18:00
W czwartek - święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
W piątek - święto św. Kingi, dziewicy
W sobotę - święto św. Jakuba, apostoła, oraz św. Krzysztofa, patrona wszystkich kierowców i podróżujących

Adoracja Najświętszego Sakramentu  w piątek od godz. 16:00. Różaniec za zmarłych o godz. 17:30. Msza Święta za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych  o godz. 18:00.

Poświęcenie pojazdów w niedzielę  po każdej Mszy św. na parkingu wokół kościoła parafialnego. Ofiary składane przy poświeceniu aut będą przekazane scholii i Oazie.

Nowożeńcom Iwonie i Krzysztofowi Szwed dziękujemy za dar kwiatów zdobiących ołtarz. Siostrze Alicji za piękno ich kompozycji.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli nasi Parafianie: śp. Paweł Kostrz, śp. Danuta Karkowska oraz śp. Stanisława Marciniw. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia. Przebywającym na wakacjach i urlopach miłego wypoczynku.